Snadný výdělek peněz

9. května 2008 v 11:10 | Andy muck=*
Je to naprosto snadné legalní a ověřené
1.budete potřebovat internetovou peněženku kam si budete vydělané peníze ukládat-https://www.alertpay.com/index.aspx zde se zaregistrujete nasledovně: Sign up, účet zvolíte personal starter(nezapomeňte zvolit zemi původu), pak vyplňte všechny potřebné údaje až dojdete na konec a registrace bude úplná.
2.Výdělek spočívá v klikání na reklamy za které vám firmy, které tyto služby poskytují platí určitý obnos. U každé této firmy se musíte nejdříve registrovat a zadat patřičné údaje, když budete vyplňovat e-mail musí být stejný jako u vaší internetové peněženky-toto je velmi důležité. Registrace u firem by neměl být pro nikoho problém. Po registraci se nezapomeňte nalogovat(přihlásit) a můžete začít vydělávat.
3.Klikňete na Surf ads nebo View ads a zobrazí se vám reklamy na které pak klikaté, ty se vám otevřou vždy v dalším panelu, jakmile je reklama otevřena zacne ubýhat časomíra v levém horním rohu, po uběhntí časomíry se objeví "fajka" a máte splňeno takto pokračujete dále až vyplítváte všechny reklamy. Reklamy se doplňují většinou dvakrát denně. Když máte našetřený určitý obnos většinou 10 dolarů můžete si vydělané peníze poslat na váš internetový účet a odsud na váš realný účet nebo účet někoho z rodiny.
Firmy pro výdělek: http://bux.to/?r=Herooo21
http://www.crewbux.com/register.php?r=herooo21
http://www.uniquebux.info/bux/register.php?r=herooo21
http://www.foxcash.net/?r=herooo21
http://www.ptcash.biz/?r=herooo21
http://isabelmarco.com/?r=herooo21
Pokud máte dotazy pište
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Andy muck=* Andy muck=* | 9. května 2008 v 16:50 | Reagovat

Ztim se na článku pracuje tak prosim mějte pochopeni :) thx

2 chromec31 chromec31 | E-mail | 10. června 2008 v 18:00 | Reagovat

good blog mas to tu hezky

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama