Říjen 2008

ChRrRrR

31. října 2008 v 21:43 | @NdYnQ@@ |  ->About me and blog<-
No JoO..Po ToMDlE TýDnU SeM HaPpY,že Je páTeK..SeM TááK UnaVeNá,žE NeiM..PrOsTě Se TěšíM Až BuDu sPáT Je SiCe TřIčTvRtě NA 10 (VečEr xD),AlEE JdU FaKt HnEeD..:)) Já TaY UsíNám xD..Noo Tk Já JdU ChRrR ..O VíKeNdU Se BeZtAk BuDu VáLeT..:D TaK páčko..

http://www.northrup.org/Photos/Kangaroo/low/kangaroo-laying8.jpg

SeEm TáKHlE SpOkOjEná xDD

Mm :D

31. října 2008 v 21:34 | @NdYnQ@@ |  ->zasměj se<-
JuJ Tak VěTšInOu Se Mi NeCe xD

To AbyCh Si VzaLa PříKlaD :D
http://obrazky.rajsmichu.cz/20/nezabudni_si_vytlisticu_zosbky_.jpg

JsEm JiNá =D

31. října 2008 v 21:29 | @NdYnQ@@ |  ->About me and blog<-
TáAkže VáM NěCo PoWíM..JsEm JiNá,Než OsTaTní..

http://www.cbox.cz/davidbraunstein/vtipy/zvirata/kocka_s_slupkou_od_citronu_na_hlave_i.jpg

A já To Wíím..:D A JsEm RáDa KdO By ChTěL Být SteJnEy Jk FšEcII..??
To Ani NEjDe Asi..KažDey Je Jineyy..xD
mnoo Tk DoUfám,ž Tě Ta čiči PoBaViLa A NeNuDí Tě To KeCáN í K ToMu..Víš Co Já Ci Aj PsáT xDD páčko

JuJ

31. října 2008 v 21:21 | @NdYnQ@@ |  ->zasměj se<-
MoDeRní..CoOl =D


HaLlOwEeN

31. října 2008 v 21:17 | @NdYnQ@@ |  ->About me and blog<-
Je Tu HaLlOwEeN,Bo DušIčKy..RáDa ByCh žIlA nKdE V AmErIcE KuLi HaLlOwEeNu xDD To Je UlEt..xD TaK pRáVě SeM NašLa HroZně StRašIdElNeJ ObRáZeK ,KtErEj SeM NeDám xD DáM Sem RaDši ToDlE..:D

http://dezignus.com/wp-content/uploads/2007/10/smiles.jpg

TaK BuďTe TkY VySmAjLeNí =D páčko

KiNo

29. října 2008 v 10:08 | @NdYnQ@@ |  ->About me and blog<-
Taak jestli se někdo z vás rozhoduje na co jít do kina,tk rozhodně doporučuju
byli sme na tom s kámoškou a jedním pěkným typkem :D:D a fk drsný ..Na to uršoo musíte jít!!Tkk ppA je to od tvůrců scary movie takže ulet..xDD

Mm..
*
*
Disaster Movie

Premiéra: 2. 10. 2008


Nejnovější film scénáristů a tvůrců SCARY MOVIE I., II., III., IV. Will má noční můru: britská popová hvězda se ohání záhadnou křišťálovou lebkou a předpovídá konec světa, když se Will probudí, zjistí ještě něco mnohem děsivějšího. Jeho přítelkyně Amy leží spokojeně po sexu s někým, kdo vypadá tak trochu jako hiphopová hvězdička Flava Flav. New York se začíná otřásat v základech. Zemětřesení, asteroidy, tornáda, ledové bouře…Teď je na Willovi, aby zachránil svět před zkázou. Vítejte v šíleném světě Disaster Movie…

Délka: 90 min.
Přístupno od: 12 let
film v původním znění s titulky
Režie: Jason Friedberg, Aaron Seltzer
Hrají: Carmen Electra, Kimberly Kardashian, Matt Lanter, Vanessa Minnillo, Nicole Parker


ThE EmIneM ShOw..

27. října 2008 v 20:51 | @NdYnQ@@ |  ->Hopec<-
PoDLe WiKiPeDie??

..

Eminem

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie

Skočit na: Navigace, Hledání
Eminem

Základní informace
Rodné jménoMarshall Bruce Mathers III
Jinak zvanýSlim Shady, Slim, Marshall Mathers, Em, Shady, Eminem
Narození17. října 1972 (36 let)
USA Saint Joseph, Missouri
ŽánryMidwest hip hop
Hardcore hip hop
Rap rock
Povolánírapper, producent, herec
Aktivní roky1988-
WebEminem
Eminem je pseudonym, který používá Marshall Bruce Mathers III (* 17. října 1972), jeden z nejkontroverznějších a nejpopulárnějších hip hopových zpěváků současnosti.
Je známý jako jeden z mála bílých rapperů, kterým se podařilo ve svém oboru prorazit, navíc je uznáván i kritiky. Také je nechvalně proslulý pro své kontroverzní texty písní, které jsou často označovány za homofobní, násilnické a zaměřené proti ženám.

Obsah

[skrýt]
//<![CDATA[ if (window.showTocToggle) { var tocShowText = "zobrazit"; var tocHideText = "skrýt"; showTocToggle(); } //]]>

[editovat] Život

Mathers se narodil v Saint Joseph ve státě Missouri v USA. Eminemův otec Marshall Mathers Junior opustil jeho matku Debbie Mathers-Briggs, když Eminemovi bylo 15 měsíců. Většinu dětství strávil stěhováním tam a zpět mezi Saint Joseph a okolím Detroitu v Michiganu. Z toho důvodu často střídal školy a měl tak problémy s hledáním přátel. Stával se také obětí šikany, jak ostatně popisuje v písni "Brain Damage".
Hlavním důvodem stěhování jeho rodiny byla chudoba, a tak často žili v ubytovnách, přivěsech nebo u příbuzných. V této době užívala Debbie léky na předpis (Vicodin a Valium) a Eminem později v písních a rozhovorech uvedl, že byla na těchto lécích závislá. Za to ho později zažalovala o deset milionů dolarů, nicméně neuspěla.
Když bylo Eminemovi 17 let, seznámil se na střední škole se svým budoucím nejlepším přítelem, Proofem, a také s Kimberly Ann Scott, svojí budoucí ženou. Když v roce 1995 otěhotněla, byla to pro Eminema motivace získat nahrávací smlouvu, aby mohl zaopatřit svoji rodinu. Dne 25. prosince 1995 se jim narodila dcera Hailie Jade. Roku 1996 pak Eminem vydal svoje první nezávislé album Infinite, to ale nezaznamenalo větší úspěch a Kim ukončila jejich vztah. Eminem se následně pokusil o sebevraždu předávkováním prášky. V roce 1999 se mu povedlo získat zpátky jak Kim, se kterou se vzali 14. června 1999, tak slávu po vydání alba The Slim Shady LP.
4. června 2000 se Eminem dostal do potíží, když nenabitou zbraní ohrožoval muže, který líbal jeho ženu. Byl odsouzen ke dvou rokům podmíněně. V době soudu se Kim pokusila o sebevraždu podřezáním žil. Eminem se chtěl dát rozvést, ale Kim přivedla celou věc před soud, kde požadovala odebrání dcery Hailie a deset milionů dolarů odškodného. Pár se nakonec dohodl mimosoudně a dali se znovu dohromady. To jim ale dlouho nevydrželo a na podzim roku 2001 se rozvedli s tím, že se o dceru budou starat střídavě. V letech 2003 a 2004 se Kim dostala do problémů s drogami a byla odsouzena na dva roky podmíněně.
Eminem s Kim se znovu vzali 14. ledna 2006 v Michiganu, nicméně už na počátku dubna se na veřejnost dostala zpráva, že se pár opět rozvedl. Eminem se v současné době stará jak o dceru Hailie, tak o její sestřenici Alainu, kterou adoptoval.

[editovat] Kariéra

O rap se zajímal už jako dítě a vystupovat začal už ve čtrnácti letech, později se skupinou Soul Intent. V roce 1996 vydal svoje první nezávislé album Infinite, následované albem The Slim Shady EP v roce 1997. Hip hopová scéna si ho oblíbila pro jeho ojedinělý, komixový styl a také pro to, že je bílý.
Říká se, že Dr. Dre našel Eminemovo demo na zemi v garáži Jimmyho Iovinea, hudebního ředitele vydavatelství Interscope. Tohle demo sice Dr. Dre nepřesvědčilo, ale když Eminem získal druhé místo na Rap Olympics (rapová olympiáda) v roce 1997, Dr. Dre souhlasil se smlouvou.
Pod křídly vydavatelství Interscope vydal Eminem další album, The Slim Shady LP, které se stalo jednou z nejpopulárnějších nahrávek roku a bylo třikrát platinové. S popularitou alba ale přišel také rozruch kolem jeho kontroverzních textů. Ve skladbě "97 Bonnie and Clyde" popisuje Eminem výlet se svou dcerkou, při kterém se zbaví těl své ženy, jejího milence a jeho syna. Skladba "Guilty Conscience" zase končí pasáží, kde Eminem a Dr. Dre nutí muže zabít svou ženu a jejího milence.
Album The Marshall Mathers LP bylo vydáno v květnu 2000 a rychle se ho prodalo přes 2 miliony kopií. Singl z tohoto alba, "The Real Slim Shady", vyvolal rozruch tím, jak si Eminem dělal legraci z různých celebrit (Christina Aguilera, Fred Durst, Will Smith ,Britney Spears a další) a pomlouval je. V jiném singlu jménem "Stan", vypráví Eminem příběh o jeho fanouškovi, který je jím tak posedlý, že nakonec kvůli tomu, že mu Eminem neodpověděl včas na dopis, zabije sebe i svou těhotnou přítelkyni, podle vzoru jedné z písní na The Slim Shady LP.

[editovat] Kontroverze

S enormní popularitou Eminemova čtvrtého alba se kontroverze okolo jeho osoby ještě rozrostla, hlavně poté, co bylo album nominováno na Grammy za Album roku. I když Mathers vždy prohlašoval, že se jeho texty nemají brát příliš vážně a že proti homosexuálům a ženám nic nemá, sdružení homosexuálů kvůli němu bojkotovalo předávání cen Grammy. Mathers na to zareagoval vystoupením s homosexuálem Eltonem Johnem, kdy spolu zpívali skladbu "Stan" a na konci se objali, aby tak ukázal, že proti homosexuálům nic nemá. To mnoho lidí sice šokovalo, ale všechny kritiky to rozhodně neumlčelo.
Poté co se Eminem proslavil, se začaly objevovat klasické vševědoucí životopisy různorodých kvalit, např. Shady Bizzness od jeho bývalého bodyguarda Byrona Williamse. Sám Eminem napsal v roce 2001 knihu jménem Angry Blonde, kde odhaluje emoce a záměry v pozadí textů z Marshall Mathers LP a popisuje svůj přístup k rapu.
Jako jeden z šesti členů rapové skupiny D12 se Eminem objevil na jejich albu Devil's Night, vydaném v roce 2001. Toto album bylo několikrát platinové.
Eminemovo páté album The Eminem Show bylo vydáno v létě 2002. Jednou ze skladeb je "Without Me", kde Eminem dělá urážlivé poznámky o chlapeckých skupinách, Mobym, Lynne Cheney a dalších.
Dne 19. listopadu 2003 přilila olej do ohně tiskové konference časopisu The Source a páska na ní přehraná. Na kazetě z roku 1988 byl Mathersův freestyle rap, ve kterém urážel černošky a označil je za hloupé v porovnání s bílými. Tuto nahrávku údajně pořídil poté, co se rozešel se svou černošskou přítelkyní.
Tajná služba Spojených států 8. prosince 2003 přiznala, že prověřovala tvrzení, že Mathers ohrožuje prezidenta Spojených států, poté co skladba "We as Americans" unikla neoficiálně na Internet. Problémem byl text: Fuck money/I don't rap for dead presidents/ I'd rather see the president dead/ It's never been said, but I set precedents (Seru na peníze/Nerapuju pro mrtvý prezidenty/Radši bych viděl prezidenta mrtvýho/Nemluví se o tom, ale já vytvářím precedensy).
V roce 2004, Eminem natočil video "My Band" s D12. Kontroverzní skladba byla odpovědí časté označování medií D12 jako Eminemovy kapely. Video obsahuje množství parodií, včetně známého incidentu Janet Jackson o přestávce Super Bowlu.
Dne 12. října 2004, týden po uvedení "Just Lose It", prvního videa a singlu z nového alba Encore, volal Michael Jackson do jedné Los Angeleské radiové show, aby vyjádřil svůj nesouhlas v videem, které paroduje Jacksonova obvinění ze zneužívání nezletilých, jeho plastiku nosu a incident, při kterém Jacksonovi chytly vlasy během natáčení reklamy na Pepsi v roce 1984. MTV pokračovala ve vysílání videa a "Just Lose It" se stalo nejžádanějším klipem. CEO časopisu The Source Raymond "Benzino" Scott, chtěl nejen zastavit vysílání klipu, ale i odstranění skladby z alba a veřejnou omluvu Jacksonovi.
Týden před prezidentskými volbami, 26. října 2004, vydal Eminem na Internetu videoklip své skladby "Mosh". Skladba je velmi silně zaměřená proti G. W. Bushovi, s texty jako fuck Bush (serte na Bushe) a this weapon of mass destruction that we call our president (ta zbraň hromadného ničení, které říkáme náš prezident). Ve videu shromažďuje Eminem armádu lidí prezentovaných jako oběti Bushovy administrativy a vede je k Bílému domu. Nakonec ale vyjde najevo, že se chtějí pouze zaregistrovat k volbám, a videoklip končí nápisem "VOLTE v úterý 2.11.".

[editovat] Další úspěchy

Eminem debutoval na stříbrném plátně v roce 2002 částečně autobiografickým snímkem 8 Mile. Pro soundtrack k filmu nahrál několik nových skladeb včetně "Lose Yourself", která získala Oscara za nejlepší píseň.
Eminem také vlastní vydavatelství Shady Records, pod které patří např. 50 Cent, D12 a Obie Trice.

[editovat] Eminemovi nepřátelé

[editovat] Dr. Dre, Eminem a Xzibit vs. Canibus a Jermaine Dupri

Ve skladbě "Say What You Say" z alba The Eminem Show urazil Dr. Dre Jermaine Dupriho větou Fuck Jermaine … over 80 million records sold/And I ain't had to do it with 10 and 11 year olds (Seru na Jermaina … přes 80 milionů prodaných nahrávek/a to dokážu bez 10-ti nebo 11-tiletejch děcek). Odkazoval tak na Dupriho nahrávací společnost, která vydělala miliony na dětských rapových hvězdách jako Kris Kross a Lil Bow Wow. Eminem a Xzibit urazili podobně Dupriho (a Canibuse) na mixu DJe Kay Slay, kde Eminem rapuje I gave Jay-Z a beat for free, you want one - tell me, unless you're canibitch, then you get Dr. Dre's fee. Dupri odpověděl obviněním Dr. Dre, že si přivlastňuje cizí zásluhy - I know you don't do half the work in the studio, plus your little niggas play with your booty hole, a také urážkou Eminema větou I left you out deliberately, you know why, to me you're like a character in Disney world, known for dissin' pop groups and Justin's ex-girl, shit, ain't no one take you seriously.

[editovat] Eminem vs. Benzino

V roce 2003 bostonský rapper Benzino vydal skladbu s textem You're the rap David Duke/The rap Hitler… I'm the rap Malcolm, the rap Martin (Seš rapovej David Duke/Rapovej Hitler… Já jsem rapovej Malcolm, rapovej Martin Luther King), namířenou proti Eminemovi. Eminem zareagoval rychle a nazval Benzina "83-letým umělým Al Pacinem". Benzino popisoval v rozhovorech, že se bojí toho, že Eminemova sláva je počátkem konce afro-americké dominace v hip-hopu. Také Eminema spojil s konzumností moderního hip-hopu a stěžoval si, že už musí rapovat jen žvásty, protože to od něj posluchači chtějí, ale Eminem přitom může rapovat o hlubokých osobních problémech a pocitech. Někteří lidé obviňují Benzina, že se hádkami s Eminemem snaží jen přilákat pozornost na sebe.

[editovat] Eminem vs. Everlast

Na albu Dilated Peoples urazil hip-hopový/rockový zpěvák Everlast Eminema, který odpověděl skladbou "I Remember", kde na něj poněkud kontroverzně zaútočil přes jeho náboženství, Islám. Everlast zareagoval skladbou "Whitey's Revenge", Eminem pak singlem "Quitter", se spoustou nadávek a účastí D-12.

[editovat] Eminem a 50 Cent vs. Ja Rule

Původ rivality mezi Eminemem a Ja Rulem není znám jistě. Podle MTV vše začalo poté, co Ja Rule a šéf jeho vydavatelství, Irv Gotti, fyzicky napadli 50 Centa. Poté co Ja Rule urazil Eminema v jedné skladbě, odpověděli Eminem a 50 Cent opět mixem od DJe Kay Slay - Irv Gotti, too much Bacardi in his body/You ain't a killer, you a pussy/ That ecstasy got you all emotional and mushy/Bitches wearing rags in photos/Ja's word being quoted/In The Source, stealing Pac's shit like he just wrote it. Eminem se také objevil na mixu od DJe Green Lantern společně s Busta Rhymes a urazili Ja Rulea, Murder Inc. (Gottiho a Ja Ruleovo vydavatelství), Benzina a Royce Da 5'9". Ja Rule odpověděl textem Em, you claim your mother's a crackhead/ And Kim's a known slut/ So what Hailie's gonna be when she grows up? (Eme, tvrdíš, že tvoje matka je feťačka/A Kim je známá děvka/Tak co asi bude z Hailie, až vyroste?). Eminem vzápětí nahrál skladbu "Doe Rae Me" ("Hailie's Revenge") se svoji dcerou Hailie a D12, kde si mimo jiné dělají legraci z Ja Rulovy postavy, když Hailie říká Daddy is Ja Rule bigger than me? No honey you guys are the same size. (Tati, je Ja Rule větší než já? Ne, zlato, jste oba stejně velcí.).

[editovat] Konec kariéry?

Na začátku roku 2005 se objevily spekulace o tom, že po pěti letech hodlá Eminem ukončit svou kariéru. Nasvědčovala tomu informace o albu The Funeral, které by mělo být vydáno na konci roku 2005 a mezi největšími hity by se měly objevit také některé nové skladby, ve kterých se Eminem rozloučí se svými 3 osobnostmi, za které v minulosti rapoval (Eminem, Slim Shady, Marshall Mathers).
V červnu 2005 se v mediích objevily informace od zdrojů z rapperova okolí, podle kterých se Eminem skutečně chystá skončit s kariérou a dál se věnovat pouze produkování nahrávek a řízení své společnosti. Album Encore by tak bylo jeho poslední. Mohl by se věnovat více své dceři a neteři, případně by mohl pokračovat v započaté herecké kariéře. Eminem sám k tomu prostřednictvím MTV News prohlásil, že odejít nehodlá, ale možná si dá na chvíli přestávku, aby se mohl věnovat produkování.
Nicméně v srpnu 2005 po skončení jeho amerického turné Anger Management Tour Eminem zrušil vyprodané koncerty následného evropského turné kvůli vyčerpání a zdravotním problémům. Údajně také nastoupil léčbu pro odvykání závislosti na prášcích na spaní. Eminem pak skutečně na začátku prosince 2005 vydal album Curtain Call s jeho největšími hity a třemi novými písněmi, což by mohlo naznačovat závěrečné bilancování a konec kariéry. V písni When I'm Gone se Eminem věnuje vztahu se svou dcerou, zmiňuje také problém s prášky na spaní. Věty na konci písně I turn around, find a gun on the ground / Cock it, put it to my brain / Scream "Die Shady" and pop it (Otočím se, zvednu ze země pistoli / Natáhnu ji, dám si ji k hlavě / Zařvu "Chcípni Shady" a vystřelím) naznačuje, že se Eminem jako Slim Shady už nevrátí.
V den vydání alba Curtain Call, 6. prosince 2005, Eminem popřel, že by v branži končil, ale opět potvrdil informaci o přestávce - "Můj život je teď v bodě, kdy nevím, kam se má kariéra ubírá….Proto jsme album nazvali Curtain Call, protože může být poslední. Prostě to nevíme."
Eminem se na podzim 2006 podílel na singlu Smack That zpěváka Akona, který prohlásil, že Eminem nekončí a chystá nové album. To by se mělo objevit na konci roku 2007. V prosinci 2006 vydal Eminem album The Re-Up - kompilaci, která sloužila hlavně pro uvedení nových rapperů v Shady Records (Stat Quo, Ca$his a Bobby Creekwater).

[editovat] Videoklipy

 • The Slim Shady LP:
  • Just Don't Give A Fuck
  • Role Model
  • My Name Is…
  • Guilty Conscience
 • The Marshall Mathers LP:
  • The Real Slim Shady
  • The Way I Am
  • Stan
 • Devil's Night (s D12):
  • Shit On You
  • Purple Pills
  • Fight Music
 • The Eminem Show:
  • Without Me
  • Cleaning Out My Closet
  • White America
  • Sing For The Moment
  • Superman (pouze na DVD 8 Mile)
 • 8 Mile O.S.T.:
  • Lose Yourself
 • D12 World (s D12):
  • My Band
  • 40 Oz.
  • How Come
  • Git Up
 • Encore:
  • Just Lose It
  • Mosh
  • Like Toy Soldiers
  • Mockingbird
  • Ass Like That
 • Curtain Call:
  • When I'm Gone
  • Shake That (ft. Nate Dogg)
 • The Re-Up:
  • You Don't Know

[editovat] Sólové nahrávky

[editovat] Alba

 • Infinite (Eminem album) (1996)
 • The Slim Shady EP (1997)
 • The Slim Shady LP (1999)
 • The Marshall Mathers LP (2000)
 • The Eminem Show (2002)
 • 8 Mile Soundtrack (2002)
 • Encore (2004)
 • Curtain Call (2005)
 • The Re-Up (2006)

[editovat] Úspěšné singly

 • 1999 My Name Is…
 • 1999 Guilty Conscience (s Dr. Dre)
 • 2000 Forgot about Dre (Dr. Dre s Eminemem)
 • 2000 The Real Slim Shady
 • 2000 The Way I Am
 • 2000 Stan (s Dido)
 • 2002 Without Me
 • 2002 Cleanin' out My Closet
 • 2002 Lose Yourself
 • 2003 Sing for the Moment
 • 2003 Superman
 • 2003 Business
 • 2004 Just Lose It
 • 2004 Like Toy Soldiers
 • 2004 Mockingbird
 • 2005 When I'm Gone
 • 2006 You Don't Know (s 50 Cent, Cashis, Lloyd Banks)

[editovat] Externí odkazy


JaK Na OdKaZoVaCí IkOnKu??

18. října 2008 v 11:30 | @NdYnQ@@ |  ->užitečné<-
Jak si udělat odkazovací ikonku
1. Běž na nový článek a dole zaškrtni Zobrazit HTML
2. Teďka zkopírujte tento kod: <A href=adresa blogu><IMG src=url ikonky></A>
3. Kde je adresa blogu tam dejte vaší adresu.. Tam kde je url ikonky dáte adresu URL, tu zjistíte tak, že když půjdete na nějaký web kde si vyberete nějakou tu ikonku, tak kliknete na obrázek pravým tlačítkem a vlatnosti a tam to máte..
Mno a to je všechno..tak doufám ,že vám to pomohlo a že tomu rozumíte :)

PřEs 600!!

17. října 2008 v 20:37 | @NdYnQ@@ |  ->About me and blog<-
AooY
Picture Captions


MrKeJtE!!

17. října 2008 v 20:15 | @NdYnQ@@ |  ->užitečné<-
ChCeš MrKaT ON-LiNe Na NěJaKeJ TeN FiLmíK??TaK MrKeJtE!!A KdEe??No PřEcEJsOu Tu JaK NoVé TaK StArší FiLmíKy..SeRiáLy..V čEšTiNě!!BuĎ NaJděš ňáKeJ FiLmEk,Bo Ho Můžešš AjIi StáHnOut TaCk Pá A DoUfáM ,ž TaM NaJdeTe NěCo GoOd..

DoPoRučUjU:žáBa K ZulíBáNí,MuzIkál Ze StřEdNí 1 A 2,PrOtIvNý SpRoStý HoLkY..

TeMaTa Na MoB..

11. října 2008 v 17:49 | @NdYnQ@@ |  ->užitečné<-
StAčÍ si Na¨StAvIt NA jAkEj MoBiL..P.S. Je To V Aj..

jsou tu např.:

Sheep
Sheep

funny bunny
funny bunny

blue tiger
blue tiger

Wolf Theme
Wolf Theme

dog animated
dog animated

black wolf
black wolf

CAT
CAT

Oso.nth
Oso.nth

FluffyDog
FluffyDog

my beautiful ki
my beautiful ki

Pooh Child
Pooh Child

Blue Eyes
Blue Eyes

Panther Clock
Panther Clock

Kitten Clock
Kitten Clock

animated pup
animated pup..UlEtY..

8. října 2008 v 20:06 | @NdYnQ@@ |  ->zasměj se<-
**Po TráVě Se NeCHoDí Po TráVě Se SměJe**xD